PAYLAŞ

Öncelikle link kısaltma sitelerini zaten çoğunuz biliyordur, bunu anlatma gereği duymuyorum. TRLink.in websitemiz 1 yıla aşkın süredir tüm kullanıcılarına kaliteli hizmet vermektedir, gününde ödeme yapan ve yüksek CPM oranları sunan bir link kısaltma servisiyiz. Kuruluşumuzun temel ilkesi olan eksiksiz sayım garantisi ile maksimum kazanç vermektir.
Sabit bir CPM oranımız yok, sürekli yükselen CPM oranlarımız var. Trafik kalitenizi kontrol eder ona göre CPM oranları belirleriz, trafik kalitenizden en iyi biz anlarız. Referans programı İle kazancınızı katlayabilirsiniz, davet ettiğiniz her referansınızın, kazancının 10% u sistem tarafından sizin hesabınıza eklenir.
Önümüzdeki ay Papara ile yapacağımız çalışma sonucu, para çek butonuna basıldığı an para belirtmiş olduğunuz hesaba geçecektir. Hedefimiz saniyeler içinde ödeme yapmaktır.
Yetişkin içerikli trafik kabül etmekteyiz, yalnız bir main trafik kadar kazanç sunmaz size.
Ödeme yöntemleri, Banka – ininal – Payza – Webmoney – Bitcoin, Papara sisteme eklenecektir, ödemelerde herhangi bir kesinti yapılmıyot.

*Yenilikler
> Reklam geçişleri 2 den 1 e düşürüldü, kazançlar düşmedi, reklam süresi dolduktan sonra reklam geçilmesede kazanç alırsınız.
> Pop-up reklam sayısı sadece 1 adet, popunder reklam açıldığından bile haberiniz olmaz.

HEMEN ÜYE OL

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here