PAYLAŞ

Para kazanma

  • Shorte.st günümüzde en bilindik para kazanma yöntemlerinden biri olan Link Kısaltma sitelerinden en ünlü olanı ama Türkiye’de fazlaca bilinmeyendir.Aslında Shorte.st en güçlü rakiplerinden olan Adf.ly gibi sitelerden tık başına daha fazla ödeme sunar ve Bc.vc gibi yüksek miktar vaat edip ödeme geldiğinde sorun çıkarma problemi yoktur.
  • Shorte.st  size makale,resim,video ,oyun,haber… aklınıza gelebilecek her türlü internet içeriğinin linkini kısaltarak bu kısalttığınız linkleri ister facebook,youtube veya instagram gibi sosyal sitelerde istersenizde blog veya website gibi yerlerde paylaşarak size tıklama başına para ödüyor.
  • Shorte.st kısalttığınız linklerin ne kadar tıklandığına bakarak  her ayın 10’unda size ödeme yapıyor, tabi bunun için minimum limiti olan 5$’ın hesabınızda bulunması gerekiyor. Mesela 1 ay boyunca kısalttığınız linkleri toplam 3.500 kişi tıkladı ve hesabınızda 11$ var Shorte.st ödemenizi ayın 10’unda geciktirmesiz hesabınıza yatırıyor. Peki Shorte.st söz konusu ödemeyi nereye yapıyor, yani para nasıl size ulaşıyor? Shorte.st bunun için size 3 yol sunuyor.Bunlar : Paypal,Payoneer ve Webmoney
  • Bu sitelerde üyelik açıyorsunuz ve Shorte.st ayın 10’unda paranızı buralara yatırıyor.Sizde bu siteler vasıtasıyla kazandığınız paraları ister banka hesabınıza aktarabiliyorsunuz isterseniz de direk olarak online alışveriş yapabiliyorsunuz.

ÜYE OLMAK İÇİN

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here