PAYLAŞ

Öncelikle belirtmeliyim. Ftp hızları güzel ve ftpye attığınız dosyalar çok kısa süre içerisinde panele ekleniyor. Max upload boyutu 10 gb.

1 – %70 satış ve %70 rebill.. İkisi de tarafımdan denendi ve saniyesinde kazanç tablosuna yansıyor.

2- Dosyalarınız klasik olarak son indirilme tarihinden 90 gün sonrasında siliniyor. FREE indirme 1 GB’a kadar. 1 GB sonrası Premium ile indirilebiliniyor.

3- Başlangıç olarak 500 gb alan veriyorlar. Mail yolu ile jonnie@nitroflare.com ‘dan iletişim sağlarsanız bu alanı 10 TB’a çıkartıyorlar.

4- Webmaster User veya Pro Webmaster olursanız referanslarınızdan %10 kazanıyorsunuz. Yoksa %5.

5- PayPal min 50$, Webmoney min 100$, Payoneer min 200$ ve Bankaya min 500 $ ödemenizi çekebiliyorsunuz. Ödemeler talep edildikten 1 hafta içerisinde hesabınıza geçiyor. Ödeme alındı o konuda da sıkıntı yok. Paypal ve payoneer çekimlerinizde komisyon yok. Webmoney çekimlerinizde %5 ve banka çekimlerinizde %10 komisyon kesiliyor.

6- En önemli konu fraud tarzı şeyler denemeyin. Linkinizden kendiniz satış yaptırıp bakiyenizi şişirmeyiniz yoksa hileden ötürü hesabınızı saniyesinde kapatıyorlar.

7- İllegalden ötürü hesap kapatmıyorlar. Sadece bilindik durum report edilen linkler siliniyor.

8- Büyük bir site biliyorum nitroflareden günde 1200 $ kazanan.. Adı bende kalsın

9- Sadece PPS mevcut. Zaten artık günümüzde satıştan kazanılıyor downloaddan değil. Nerden mi biliyorum? Eh ben de “Uploader” sayılırım değil mi?

10- Kayıt olduktan sonra My Account kısmından gerekli ayarları yapabilirsiniz. Ayrıca üstte bahsedilen maile uploader olduğunuzu ve geniş kitleye hitap eden bir mail atarsanız hesabınıza hediye premium da verebilirler.

11- Letitbitin uploaderlara son vurduğu darbeyi göze alirsak alternatif olarak kullanılacak bir yer. Ben şuan arşivimi upload ediyorum. Upload bittikten sonra sitemdeki tüm konulara ekleyeceğim.. Support bölümü ile skypeden iletişimdeyim. Herhangi bir sorunu olan varsa yazabilir. Elinimizden geldiğince yardımcı olabilirim.. Nitroflare’yi size de tavsiye ederim..

12- Film uploadı yapanlar direk panelden link alırken watch sekmesini işaretlerseniz videonuzu online olarak izletebilirsiniz. Download için view seçeneğini seçebilirsiniz.

Son not olarak; Nitroflare’ye topluca geçecek olmamız hepimizin menfaatine olacaktır. Piyasada ne kadar çok nitroflare linki bulunursa premium satışları o denli artacaktır.

NitroFlare ile Bol kazançlar dilerim.

HEMEN ÜYE OL

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here