PAYLAŞ

FUTURENET İLE PARA KAZAN

Basit bir örnek sunuyorum. Şöyle düşünebilirsiniz !!
Facebook Sitesi yeni açılıyor olsun ve sen ilk üyelerinden birisi ol,
Basit bir Örnekle Facebook Sosyal Ağ Platformunun yeni açıldığını düşünün ve siz ilk üyelerden biri oluyorsunuz. 
Daha sonrasında 500 milyon üye olmuş kişiden pek çoğu senin alt ekiplerini oluştursun ve 
sana bu üye olmuş 500 milyon insan para kazandırdığını düşünün…

Nasıl ? şimdiye kadar anlattıklarımız Harika sizce de değil mi ?

 İsteyen bedava kayıt olur. Paylaşım, yorum, ve beğenme gibi sosyal ağda yapacağınız her hareketten ve arkadaş listesi çoğaldıkça ekstra kazançlar elde edin. Veya isterseniz 10 $ olan en küçük bir yatırımla hemen işin Network Marketing kısmından daha hızlı kazanmaya başlayabilirsiniz…

Future Net gelirleri  6 Farklı pazarlama planları ile oluşmaktadır.
Sadece 10 $ ödeme yaparak …Ve aylık maliyeti olmadan…
Sürekli sürdürülebilir kazanç planıyla…
1.      Sosyal Medya Bonusu
2.      Multimedya Bonusu
3.      Arkadaşlık Bonusu
4.      Eşleştirme Gelirleri
5.      Unilevel Bonusu
6.      Yeni Pozisyon Bonusu

Kazanacaksınız…

Futurenet Almanya’da Kurulmuş olup Ciddi bir Disiplin içerisinde Çalışmalarını Sürdürmektedir…

Dünyada belki de  ilk defa dev bir şirket kurulur kurulmaz Türkçe Dil seçeneğini eklemiş bulunmaktadır.
Türkiye, bu şirket için çok önemli ve en kısa zamanda Türkçe İş sunumları ve dokümanları olacaktır.

1.Facebook gibi bir Sosyal Ağ Platformunda kullandığınız gündelik Paylaşımlarınız Yorumlamak, Arkadaşlık, Beğeni ve benzer Tüm Aktivitelerinizden Günlük Kazanç elde edersiniz. İsterseniz Ücretsiz üye olarak dahil bu eşsiz kazançlardan faydalanabilirsiniz…

2.Tüm bu Avantajların yanında Network Ağı Oluşumundan Doğal kazancınız vardır.Bu kısıma dahil olmak için bir defaya mahsus $10 ve üzeri Yatırım yapmanız gerekmektedir..Sistem Networkü 3×6 Matrix Şeklinde ve 6 Etaptan oluşuyor.Bu ilk sırada 3 kişi diğer sıralarda da Çarpanları Olarak 5 Derinlikte artarak Sonlanması anlamına geliyor.

3.Matching Bonusu, Sisteme kendi linkinizden her direk Sisteme Kazandırdığınız kişilerden Kayıt Sayısına göre EŞLEŞTİRME BONUSU alırsınız. Bu ne anlama geliyor? O sisteme kazandırdığınız uyeleriniz ne kadar çok Kazanırsa %100 e varan Oranlarda Aynısını Sizde Kazanmış oluyorsunuz.Sistemin en Can alıcı Bonusundan birisi Mega Matching tir.

4.Unilevel Bonus: Size Bahsettiğimiz Network Ağ Kurgusu (MATRIX) 5 Derinlikte Biter ve daha sonraki Etaba Geçiyor. Fakat Unilevel Bonus Kazanımlarında bu Etaplar sürekli olan  6 7 8 9 ve 10 Derinliklere kadar size % Kazanç Sağlıyor.Tahmin edemeyeceğiniz Miktarlarda Kazanclar sağlayan bir bonustur.

5.MultiMedya Bonusu: Multimedya bonusta kendinize ait TümResim Video Müzik Şiir Kitaplar vesaire Eserlerinizi Sisteme yüklediğinizde ve bu Eserlerin İzlenmesinde ve İndirilmesinde Tüm Aktivitelerden Medya Puanları Kazanıyorsunuz. ve bu Puanların Nakit karşılığı vardır.Bu Bonustanda Ciddi miktarlarda Kazançlar elde edebilirsiniz.

6.Yeni Pozisyon Bonusu: Ayrıca Sisteminiz Matrix Ağınız Dolarken diğer bir Yandanda Yeni bir Pozisyon için Para Aktarmaktadır ve Reklam Tamamlanınca Yeni bir Posizsyonunuz dolayısıyla yeni bir Kazanç Hattınız daha açılmış oluyor ve Bu şekilde Sistem hiçbir Kesintiye Uğramaksızın Devam eder.

HEMEN ÜYE OL

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here