PAYLAŞ

Merhaba, Mayıs 2016 son haftasında başlayan bu sistemde sizde bizlerle ilklerden olmak istermisiniz.

Anketlio adından da anlayacağınız gibi, anket doldurma sitesi fakat diğerlerinden biraz farklı. Bunuda yazımı okumaya devam ederek anlayabilirsiniz.

Öncelikle beni tanıyanlar bilirler, sıkı bir araştırmaya girmeden, en ince ayrıntısına bakmadan bir işe girmem,

Bir üye olarak anketlio‘dan kazanmaya başlamadan önce detaylı bir araştırma yaptım. Anketlio’nun arkasındaki şirket olan Dijital Yaşam Ltd. Şti. 1999 yılında kurulmuş. Bilişim sektöründe 17 yıldır faaliyet gösteren Dijital Yaşam bir çok başarılı projelere imza atmış ve kurucuları üniversitelerde eğitimler bile vermiş.

Şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki, Dijital Yaşam şirketi herkesin kazancını günü gününe ve eksiksiz ödeyecektir. Şirketin resmi sitesi : www.dijitalyasam.com.tr

Anketlio 3 farklı kazanç fırsatı sunuyor ; 

  1. Anket doldurarak kazanmak : Nakit para, hediye çeki, çekiliş hakkı, hediye ürün, indirim kuponu gibi avantajlar kazanabiliyoruz. Bu kazanç şekli bizi eğlendirir ve cep harçlığımızı çıkarabilir. Fakat çok büyük kazançlar olmayacağını bilmelisiniz.
  2. Davet ederek kazanmak : Gold üye olup sisteme başkalarını davet ederek 10 derinlikten çok yüksek oranlarda kazanabiliyoruz. Anketlio 250 TL’nin tamamını 10 derinlikten yine bizlere dağıtıyor. Bizi en çok heyecanlandıran ve belki de hayatımızı değiştirecek güçteki kazançlar bunlar olacaktır.Ayrıca gold üyelerinizin  dolduracakları anketlerden kazandıklarının 1/4’ü kadar kazanç da bize geliyor. Yani Gold üye olunca, maksimum sayıda kişiyi davet etmemiz akıllıca olacaktır.
  3. Müşteri bularak kazamak : Referans linkimize tıklayarak Anketlio’ya kurumsal başvuru yapanların ödeyecekleri anket yayınlama ücretlerden %20 komisyon kazanıyoruz. Özellikle kurumsal firmalara ulaşabiliyorsanız bu kazanç şeklinden yararlanabilirsiniz.

Üye olun, doldurduğunuz anket başına 10 TL’ye kadar kazanın. Arkadaşlarınıza tavsiye edin, kat kat fazla kazanın!

Nasıl oluyor da anket doldurarak para kazanabiliyoruz? Bu paranın kaynağı ne?

Bu kadar kolay para kazanıyor olmak kafanızı karıştırıyordur. Sektörü tam olarak bilmeyen ama aklı başında olan herkes “Nasıl oluyor da 5 dakikada doldurduğumuz anket bize para kazandırabiliyor?” diye soracaktır. Kısaca bu döngüyü açıklamak istiyorum.

Eskiden ve hatta şimdilerde bile Firmalar araştırma ya da reklam amacıyla anket şirketlerinden veri toplanmasını istiyordu. Anket şirketleri de sokakta gezerek anket dolduracak anketörlere bu işi yaptırıyordu. Ama sektör değişti, Anket şirketleri artık anketörlere vereceği parayı doğrudan anketi dolduranlara verebilir. Anketlio bunu en kapsamlı yapan şirket olma amacıyla ortaya çıkıyor.

HEMEN ÜYE OL

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here